Рівненські баскетболістки не потрапили до “Фіналу чотирьох”
Команда БК "Рівне-ОШВСМ-ОСДЮШОР" не змогла подолати попередній етап Кубка України, що проходив у Вінниці. У стартовому матчі рівнянки поступилися клубу Суперліги "Вінниця-МедУніверситет" із рахунком 52:62. Про це повідомляє БК…


