Студент з Рівненщини виборов “золото” на чемпіонаті України з кульової стрільби
Як стало відомо сьогодні, 8 грудня, студент НУВГП Ілля Лащ на чемпіонаті України з кульової стрільби він виборов золото на дистанції 10 метрів із пістолета. Про це розповів начальник Рівненської ОВА Андрій Карауш. Хоча Ілля завершив кваліфікаційний…
