На Рівненщині вбиватимуть диких тварин з метою зменшення популяції
Сьогодні 19 грудня Рівненська ОДА схвалила рішення про відстріл хижих тварин. У Михайлівському та Ситненському старостинських округах на Дубенщині запланували відстріл хижих тварин. Про це повідомили у Крупецькій громаді. Рішення ухвалене на підставі…
