У Києві завершився відбірковий етап міжнародних змагань “Ігри Нескорених”. Сьогодні ветерани з Рівненщини, які брали участь у змаганнях, повернулися додому.
Про це інформує Рівненська ОДА, пише Рівне24.
Команда Рівненщини складалася з 20 спортсменів. За підсумками цього турніру буде сформована збірна України з 35 учасників, яка у лютому наступного року вирушить на “Ігри Нескорених” до Канади.
Рівненські ветерани здобули 14 нагород: 8 золотих, 4 срібних та 2 бронзові медалі.
Нагороди вибороли:
- Володимир Климов, 1 місце – теніс;
- Сергій Пандрак, 1 місце – баскетбол, 1 місце – волейбол сидячи;
- Петро Тимофіюк, 1 місце – теніс;
- Назар Тимочко, 2 місце – волейбол сидячи;
- Юрій Поліщук, 3 місце – баскетбол;
- Андрій Суржук, 3 місце – веслування;
- Євген Федосєєнко, 1 місце – біг на 100 м, 2 місце – метання диска, 2 місце – баскетбол;
- Сергій Улітенков, 2 місце – теніс;
- Валентин Дерело, 1 місце – волейбол сидячи;
- Ілона Дерело, 1 місце – велоспорт, 1 місце – паверліфтинг, 1 і 2 місця – веслування.
Пишаємося нашими спортсменами!






