14 нагород здобули ветерани Рівненщини на відбірковому етапі “Ігор Нескорених”

У Києві завершився відбірковий етап міжнародних змагань “Ігри Нескорених”. Сьогодні ветерани з Рівненщини, які брали участь у змаганнях, повернулися додому.

Про це інформує Рівненська ОДА, пише Рівне24.

Команда Рівненщини складалася з 20 спортсменів. За підсумками цього турніру буде сформована збірна України з 35 учасників, яка у лютому наступного року вирушить на “Ігри Нескорених” до Канади.

Рівненські ветерани здобули 14 нагород: 8 золотих, 4 срібних та 2 бронзові медалі.

Нагороди вибороли:

  • Володимир Климов, 1 місце – теніс;
  • Сергій Пандрак, 1 місце – баскетбол, 1 місце – волейбол сидячи;
  • Петро Тимофіюк, 1 місце – теніс;
  • Назар Тимочко, 2 місце – волейбол сидячи;
  • Юрій Поліщук, 3 місце – баскетбол;
  • Андрій Суржук, 3 місце – веслування;
  • Євген Федосєєнко, 1 місце – біг на 100 м, 2 місце – метання диска, 2 місце – баскетбол;
  • Сергій Улітенков, 2 місце – теніс;
  • Валентин Дерело, 1 місце – волейбол сидячи;
  • Ілона Дерело, 1 місце – велоспорт, 1 місце – паверліфтинг, 1 і 2 місця – веслування.

Пишаємося нашими спортсменами!

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.