Сьогодні 3 червня на Хрінницькому водосховищі в Дубенському районі під час дії нерестової заборони затримали двох чоловіків, які займалися незаконним виловом риби за допомогою сіток.
Порушення зафіксували 2 червня поблизу села Набережне працівники Рівненського рибоохоронного патруля. Чоловіки використовували дві заборонені сітки, якими виловили майже 16 кілограмів риби. Серед здобичі були карасі, лящі, окуні, краснопірки, плоскирки, лин та сом.
Фахівці оцінили завдані рибному господарству збитки у 80 869 гривень.
На порушників оформили адміністративні протоколи за грубе порушення правил рибальства. Також на місце події викликали слідчо-оперативну групу поліції, яка вилучила незаконно виловлену рибу та знаряддя лову.
Наразі розглядається питання щодо відкриття кримінального провадження за фактом незаконного зайняття рибним промислом.
У рибоохоронному патрулі нагадали, що нерестова заборона на водоймах Рівненщини продовжує діяти. На водосховищах, озерах і ставках вона триватиме до 10 червня, а в заплавах та старицях річок — до 30 червня.






