Чергова ДТП за участю мотоцикла сталася на Рівненщині: дві особи травмовано

Вчора 18 серпня в Старому Селі  близько 22:00 сталася ДТП, а саме автівка Mercedes-Benz Vito врізалася у мотоцикл Skymoto Bird.

Про це інформує ГУНП в Рівненській області, пише Рівне24.

Наразі відомо, що ДТП сталася з вини 34 річної жительки села, яка порушила ПДР та допустила зіткнення з мотоциклом. В результаті вона травмувала 18 річного мотоцикліста та його 15 річного пасажира, яких медики негайно госпіталізували.

Поліція з’ясувала, що хлопець керував мотоциклом не маючи прав, а також обидва постраждалі були без шоломів. Мотоцикл також не був зареєстрований у чинному порядку.

За фактом ДТП відкрито карне провадження за статтею 286 КК України. Триває слідство.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.