Чергове ДТП сталося в Рівному, після якого водій просто поїхав

Чергове ДТП з утікачем з місця пригоди сталося в Рівному 27 серпня. Мешканці звернулися до поліції після того, як стали свідками наступного випадку: на вулиці Київській водій вантажівки MAN, рухаючись заднім ходом, збив світлофор. Світлофор упав, а водій швидко залишив місце події.

Про це інформує ГУНП в Рівненській області, пише Рівне24.

Сьогодні, завдяки зусиллям працівників відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП управління патрульної поліції в Рівненській області, вдалося встановити особу водія та його місцеперебування. На 38-річного керманича складено два адміністративні протоколи: за порушення правил дорожнього руху, що призвело до ДТП (ст. 124 КУпАП), та за залишення місця скоєння ДТП (ст. 122-4 КУпАП).

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.