Дві доби без газопостачання: Квасилів і Новосілки готуються до ремонтних робіт на мережі

Сьогодні 18 травня стало відомо, що завтра жителі Квасилова та села Новосілки тимчасово залишаться без газопостачання через проведення ремонтних робіт на газових мережах.

Обмеження торкнуться як приватних домогосподарств, так і об’єктів комунально-побутової сфери.

Припинення розподілу природного газу заплановане на 19 травня з 08:00. Роботи виконуватимуть спеціалісти Здолбунівської дільниці на розподільному газопроводі.

У результаті без газопостачання тимчасово залишаться 2483 житлові будинки та 14 комунально-побутових об’єктів у селищі Квасилів і селі Новосілки.

Відновлення подачі газу планують 20 травня після завершення всіх робіт. Про це повідомили у Рівненській філії “Газмережі”.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.