Сьогодні 18 травня стало відомо, що завтра жителі Квасилова та села Новосілки тимчасово залишаться без газопостачання через проведення ремонтних робіт на газових мережах.
Обмеження торкнуться як приватних домогосподарств, так і об’єктів комунально-побутової сфери.
Припинення розподілу природного газу заплановане на 19 травня з 08:00. Роботи виконуватимуть спеціалісти Здолбунівської дільниці на розподільному газопроводі.
У результаті без газопостачання тимчасово залишаться 2483 житлові будинки та 14 комунально-побутових об’єктів у селищі Квасилів і селі Новосілки.
Відновлення подачі газу планують 20 травня після завершення всіх робіт. Про це повідомили у Рівненській філії “Газмережі”.






