На Рівненщині Держекоінспекція оштрафувала порушника за розорювання прибережної смуги

На території Рівненської області зафіксовано випадок незаконного розорювання прибережної захисної смуги, що належить до земель водного фонду. Мешканець Острозької територіальної громади повідомив Державну екологічну інспекцію про порушення біля водного об’єкта. Інспектори оперативно перевірили інформацію та підтвердили факт незаконного використання землі.

Про це інформує Держекоінспекція Поліського округу, пише Рівне24.

Фахівці Поліського округу ДЕІ провели розрахунок завданих державі збитків через нецільове використання ділянки площею 0,062 га в прибережній смузі поблизу села Грем’яче Рівненського району. Сума шкоди склала 1 128,9 грн.

Порушника притягнули до адміністративної відповідальності відповідно до статті 53 КУпАП. Також йому направлено претензію щодо компенсації завданих збитків та вимогу привести земельну ділянку у відповідність до її цільового призначення.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.