На Рівненщині планується запустити всі когенераційні установки до початку опалювального сезону

За повідомленням Рівненської обласної військової адміністрації, Рівненщина на 62% готова до опалювального сезону. У тепловому секторі підготовлено 60,6% котелень та тепломереж, а у водопровідно-каналізаційній системі готовність складає 61%.

Про це інформує заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська, пише Рівне24.

Наразі вже виконано 62% запланованих заходів, що перевищує рекомендований Мінінфраструктурою рівень у 60%. 

З огляду на значні пошкодження та необхідність децентралізації генерації для посилення стійкості енергосистеми, в області проводиться робота зі встановлення додаткових генерувальних потужностей, зокрема когенераційних газопоршневих установок на теплопостачальних та промислових підприємствах. В рамках співпраці з USIAD область отримала 9 когенераційних установок для теплопостачальних підприємств, з яких 4 вже експлуатуються. Загальна теплова потужність наявних установок складає 3,2 МВт, а електрична – 2,6 МВт, зазначила Шатковська.

Згідно з планом, всі установки будуть введені в експлуатацію до початку опалювального сезону. Крім того, продовжується робота з забезпечення промислових підприємств області установками для генерації електроенергії, зокрема когенераційними та газопоршневими. На сьогодні на промислових підприємствах функціонують 13 установок із сумарною тепловою потужністю 252,7 МВт та електричною потужністю 46,5 МВт.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.