На Рівненщині сталася ДТП з чотирма постраждалими

Сьогодні 12 серпня близько 09:30 на автодорозі “Городище-Рівне-Старокостянтинів” неподалік села Городище сталася моторошна ДТП.

Про це інформує ГУНП в Рівненській області, пише Рівне24.

Наразі відомо, що 39 річний водій автомобіля Volvo порушив ПДР й через це допустив зіткнення з автівкою BMW 530 під керуванням 25-річного чоловіка.

В результаті ДТП водій BMW отримав закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку, а його 25-річний пасажир отримав закритий перелом стегна. Водій автомобіля Volv отримав переломи ніг, а 40-річний пасажир — забої. Трьох постраждалих госпіталізовано, а пасажир з забоями від госпіталізації відмовився.

За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за статтею 286 КК України. Триває слідство.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.