Вчора 4 жовтня близько 22:00 сталася ДТП в селі Олександрове Зарічненської ТГ. Зіткнулися два мотоцикли, одним керував 15 річний хлопець, другим – 17 річний. В результаті ДТП вони потрапили у лікарню.
Про це інформує ГУНП в Рівненській області, пише Рівне24.
У селі Олександрове Зарічненської громади близько 22:00 другого листопада медики повідомили на спецлінію 102 про серйозну аварію. На місці події слідчо-оперативна група виявила на дорозі два пошкоджені мотоцикли, а також сліди крові на асфальті, що свідчило про зіткнення.
Постраждалих, мешканців села Вичівка, медики терміново доставили до лікарні: 15-річного водія з важкою черепно-мозковою травмою відправили до реанімації, а 17-річного пасажира з травмою голови, переломом щелепи та рваними ранами – до хірургічного відділення.
Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 КК України. Слідчі працюють над встановленням обставин ДТП та перевіряють правдивість отриманих показів.






