Дорожньо-транспортна пригода трапилася 14 вересня, близько 18:00, на трасі Київ-Чоп поблизу села Грушвиця Друга.
Про це інформує ГУНП в Рівненській області, пише Рівне24.
Наразі відомо, що за кермом автівки Mazda-6 перебувала 49-річна мешканка Харкова, яка порушила ПДР та втратила контроль над автівкою, виїхавши на зустрічну смугу. Там відбулося зіткнення з автомобілем Nissan Pathfinder, яким керував 32-річний житель міста Костопіль.
Внаслідок аварії постраждали пасажири Nissan: 28-річна дружина водія та його 61-річний батько. Обох постраждалих, з діагнозом переломи та забої, госпіталізували.
Водійку Mazda у тяжкому стані госпіталізовано до реанімації з численними травмами. За фактом ДТП розпочато карне провадження за статтею 286 КК України.
Триває слідство.






