На Рівненщині відкрили обласний центр підготовки до національного спротиву

У Рівненській області започаткували комунальний заклад — «Рівненський обласний центр підготовки громадян до національного спротиву». Відповідне рішення підтримали депутати обласної ради під час сесійного засідання.

Про це інформує Рівненська облрада, пише Рівне24.

Цей центр створено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №478 від 18 квітня 2025 року, яка передбачає створення таких установ в усіх регіонах держави.

Основне завдання центру — виховання патріотизму, формування мотивації до захисту країни та набуття навичок, необхідних у надзвичайних обставинах або під час бойових дій.

Навчальні програми розраховані на цивільних осіб віком від 18 років, які не проходять службу у Збройних силах чи правоохоронних органах. Формат підготовки передбачає курси, заняття та навчальні збори загальним обсягом 100 годин. Програма узгоджується з командуванням Сил територіальної оборони.

У центрі працюватимуть шість спеціалістів. Керівником обрали бойового офіцера, кандидатуру якого затвердили обласні депутати.

Крім того, в регіоні затверджено Програму підготовки громадян до національного спротиву на період 2025–2027 років.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.