На Рівненщині виявили порушника, який ловив рибу сітками під час нерестової заборони

Інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували випадок незаконного вилову риби у Вараському районі. У правопорушника вилучили сітки, рибу, зокрема й вид, занесений до Червоної книги України.

Про це повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль, пише Рівне24.

Інцидент стався 4 квітня 2025 року о 06:40 ранку на водоймі поблизу села Млинок. Під час рейду інспектори виявили чоловіка, який здійснював вилов водних біоресурсів із застосуванням заборонених знарядь – двох риболовних сіток.

У результаті перевірки було вилучено:

  • 2 одиниці сіток;
  • незаконно виловлену рибу: окунь звичайний – 5 штук, плітка – 14 штук.

За фактом порушення на громадянина склали адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, серед улову виявили один екземпляр миня річкового – риби, занесеної до Червоної книги України. За цим фактом складено окремий протокол за ст. 90 КУпАП. Сума завданої шкоди державі склала 330 гривень.

Незаконні знаряддя лову та виловлену рибу вилучено.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.