На Рівненщині застосовано аварійні відключення світла

Через атаку ворога на Рівненщині сталися аварійні відключення електроенергії згідно з розпорядженням НЕК “Укренерго”. Повітряна тривога в області тривала майже три години. Попри це, пошкоджень чи руйнувань інфраструктури зафіксовано не було.

Про це повідомив Олександр Коваль, пише Рівне24.

Однак через масштабні удари по енергосистемі країни деякі абоненти в Рівненській області залишилися без електропостачання. Зокрема, це торкнулося мешканців Здолбунівської, Острозької та Клеванської громад. Наразі енергетики докладають зусиль, щоб відновити електрику в оселях жителів регіону.

Після закінченням ГАВ в області почнуть діяти графіки погодинних відключень, інформацію про які можна буде отримати тут.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.