На Рівненщині через недбалість дорослих постійно травмуються неповнолітні, які не маючи прав і достатньо навичок, керують мотоциклами та влаштовують ДТП. Цього разу ДТП сталася в Радивілові.
Про це інформує ГУНП в Рівненській області, пише Рівне24.
Днями на Рівненщині травмувалися дві неповнолітні, як вчора підліток знову потрапив у ДТП на мотоциклі. На вулиці Почаївській у Радивилові близько 11 ранку 29 липня 37 річний водій автівки Ford Galaxy порушив ПДР і зіткнувся з мотоциклом Loncin під керуванням 16-річного хлопця.
В результаті зіткнення підліток зламав ніс та отримав струс мозку, і це завдяки тому, що він був у шоломі, інакше наслідки могли бути фатальними.
За фактом ДТП розпочато кримінальне провадження за статтею 286 КК України. Триває слідство.






