Постріли після бійки біля кафе: на Рівненщині троє чоловіків опинилися в лікарні
У селі Вітковичі на Рівненщині нічний конфлікт біля кафе завершився стріляниною та госпіталізацією трьох чоловіків. Двоє з них отримали вогнепальні поранення, ще один потрапив до лікарні після бійки через погіршення самопочуття.
Близько 01:30 до поліції звернулася 41-річна жителька села. Жінка повідомила, що виявила свого знайомого з вогнепальним пораненням.
Як розповіли у Поліції Рівненської області, між компанією чоловіків виникла сварка, яка швидко переросла у бійку. За інформацією правоохоронців, 32-річний житель Вітковичів після конфлікту поїхав додому, взяв мисливську рушницю та повернувся до кафе.
У поліції зазначили, що під час сутички чоловік зазнав тілесних ушкоджень по тілу та голові. Після цього він дістав із автомобіля зброю, двічі вистрілив угору, а потім почав стріляти у бік двох односельців — 27-річного та 51-річного чоловіків.
Обох постраждалих із вогнепальними пораненнями стегон госпіталізували.
Після бійки стан самого 32-річного чоловіка погіршився, тому його також доставили до лікарні. Правоохоронці затримали чоловіка у процесуальному порядку та організували цілодобову охорону в медзакладі.






