14 вересня виповнюється 18 років від створення управління з питань аварійної готовності та реагування (УПАГР) Рівненської атомної електростанції. Про це повідомили у пресслужбі РАЕС.
Підрозділ був заснований у 2007 році і відтоді відіграє ключову роль у забезпеченні техногенної безпеки, цивільного захисту та готовності станції до можливих надзвичайних ситуацій.
Серед основних завдань УПАГР — розробка планів протиаварійних дій, організація навчань і тренувань, підтримання систем аварійної готовності, а також координація дій у разі виникнення аварійних ситуацій. Робота фахівців спрямована на збереження життя людей та захист критично важливої інфраструктури.
«Щиро вітаємо колектив управління з річницею! Бажаємо здоров’я, добробуту й миру. Нехай ваша щоденна праця завжди приносить спокій та впевненість у безпеці», — йдеться у привітанні від адміністрації РАЕС.






