Острожанина, бійця “АЗОВа”, відзначили державною нагородою “Хрест хоробрих”

Молодший сержант Сергій Горбатюк, командир відділення 12-ї бригади спеціального призначення «АЗОВ» та уродженець міста Острог, нагороджений почесною державною нагородою — «Хрест хоробрих».

Про це інформує Острозька міськрада, пише Рівне24.

«Це відзнака — уособлення стійкості, гідності та мужності. Вона по праву дісталася справжньому герою.

Щиро вдячні Сергію за віддану службу, мужність і самопожертву в ім’я нашої Батьківщини. Саме завдяки таким воїнам ми віримо в перемогу!» — зазначив секретар Острозької міської ради Костянтин Кирилюк.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.