Молодший сержант Сергій Горбатюк, командир відділення 12-ї бригади спеціального призначення «АЗОВ» та уродженець міста Острог, нагороджений почесною державною нагородою — «Хрест хоробрих».
Про це інформує Острозька міськрада, пише Рівне24.
«Це відзнака — уособлення стійкості, гідності та мужності. Вона по праву дісталася справжньому герою.
Щиро вдячні Сергію за віддану службу, мужність і самопожертву в ім’я нашої Батьківщини. Саме завдяки таким воїнам ми віримо в перемогу!» — зазначив секретар Острозької міської ради Костянтин Кирилюк.






