Рідним загиблих поліцейських з Рівненщини вручили державні нагороди посмертно

Відповідно до Указу Президента України, відзнакою Президента України “За оборону України” (посмертно) були нагороджені підполковник поліції Олександр Мамчур та лейтенант поліції Андрій Павлюк.

Про це інформує ГУНП в Рівненській області, пише Рівне24.

З родинами Героїв, Андрія Павлюка та Олександра Мамчура, зустрілися начальник ГУНП в Рівненській області Віктор Шанський, голова РОВА Олександр Коваль, та заступник командира ОШБ НПУ “Лють” В’ячеслав Вусінський.

“Ми завжди пам’ятатимемо колег, які, виконуючи свій службовий обов’язок, під час захисту незалежності та територіальної цілісності нашої держави, миру і спокою наших співгромадян, віддали найцінніше – власне життя” — підкреслив Віктор Шанський.

Згідно з Указом Президента України, підполковника поліції Олександра Мамчура було посмертно нагороджено відзнакою Президента України «За оборону України». Нагороду отримали його дружина та син.

Життя лейтенанта поліції Андрія Павлюка, представника ОШБ “Лють”, обірвалось 15 грудня 2023 року на Донеччині. Нагороду “За оборону України” (посмертно) за нього отримали його батьки.

Вічна пам’ять і слава Героям!

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.