Сьогодні 2 червня троє спортсменів із Рівненщини здобули право виступити на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное.
Відбір пройшли Олена Циганкова, Микита Бруханський та Матвій Починок, виборовши перемогу на чемпіонаті України, що відбувся у Вінниці.
У змаганнях загалом Рівненщину представляли п’ятеро учасників. Олена Циганкова виборола срібну та бронзову нагороди на різних дистанціях, Микита Бруханський додав до скарбнички срібну і дві бронзові медалі, а Матвій Починок став переможцем на юніорській дистанції, здобувши золото.
Підготовкою спортсменів займалися Леонід Камлочук, Олександр Щипцов та Олександр Павлюк. Про це повідомив голова Рівненської облради Андрій Карауш.






