Рівненські веслувальники вибороли путівки на чемпіонат Європи після успіху на чемпіонаті України

Сьогодні 2 червня троє спортсменів із Рівненщини здобули право виступити на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное.

Відбір пройшли Олена Циганкова, Микита Бруханський та Матвій Починок, виборовши перемогу на чемпіонаті України, що відбувся у Вінниці.

У змаганнях загалом Рівненщину представляли п’ятеро учасників. Олена Циганкова виборола срібну та бронзову нагороди на різних дистанціях, Микита Бруханський додав до скарбнички срібну і дві бронзові медалі, а Матвій Починок став переможцем на юніорській дистанції, здобувши золото.

Підготовкою спортсменів займалися Леонід Камлочук, Олександр Щипцов та Олександр Павлюк. Про це повідомив голова Рівненської облради Андрій Карауш.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.