Чотири автівки сьогодні 13 листопада передали на користь ЗСУ.
Про це інформує Рівненська обласна прокуратура.
На потреби Збройних Сил України вже передано позашляховики «Kia Sorento», «Jeep Grand Cherokee», «BMW X53», «Mitsubishi Pajero» та мікроавтобус «Volkswagen Transporter».
Судові вироки винесли ще у серпні цього року. Тоді обвинувачених засудили, а автівки вирішили конфіскувати та передати військовим. Під процесуальним керівництвом прокуратури, спільно з СБУ та поліцією Рівненщини, вже передали чотири позашляховики та один мікроавтобус у військові частини. Ще один «Volkswagen Transporter» готують до передачі.
У прокуратурі підкреслюють: реальне виконання судових рішень і спрямування конфіскованого майна на зміцнення обороноздатності України — у пріоритеті.






