У Рівненській області жінка отруїлася чадним газом

Черговий трагічний випадок стався на Рівненщині. Знову через неправильну експлуатацію обігріву в Здолбунові жінка отруїлася чадним газом та потрапила в лікарню.

Про це інформує ДСНС в Рівненській області, пише Рівне24.

8 квітня до терапевтичного відділення Березнівської лікарні госпіталізували жінку 1985 року народження з діагнозом “отруєння чадним газом”. Інцидент стався у житловому будинку в місті Здолбунів.

Рятувальники нагадують: чадний газ — це небезпечна речовина, яка утворюється під час горіння та є невидимою, без запаху і смаку. Через це виявити його без спеціального пристрою неможливо. Єдиний надійний спосіб захисту — встановлення детектора чадного газу.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.