У Рівному двоє 19-річних юнаків планували теракт біля будівлі поліції: подробиці та фото

Двоє молодиків, попри свій вік, виявилися завербованими агентами ворожих спецслужб, які погодилися на співпрацю заради швидкого заробітку. СБУ затримала двох агентів спецслужб РФ, які готували вибух поблизу районного управління поліції у Рівному.

Про це інформує СБУ в Рівненській області, пише Рівне24.

Правоохоронці затримали зловмисників саме в момент, коли ті намагалися встановити вибухівку біля адмінбудівлі.

За планом агентів, саморобний вибуховий пристрій (СВП), замаскований у сумці, повинен був спрацювати дистанційно – через виклик на мобільний телефон, під’єднаний до вибухового механізму.

Теракт мав статися у час, коли біля управління перебувала значна кількість правоохоронців. Таким чином, ворог планував завдати максимальних жертв серед поліцейських та цивільних, а також ліквідувати самих виконавців, щоб позбутися зайвих свідків.

Під час затримання у них вилучили вибухівку та технічні пристрої для прихованого стеження з віддаленим доступом, які використовували російські спецслужби.

Що відомо про зловмисників?

Фігуранти – двоє 19-річних мешканців Сумської області, які шукали легкий заробіток у телеграм-каналах. Після прибуття в Рівне вони отримали координати схованки, звідки забрали вибухівку для реалізації злочинного задуму.

Наразі затримані перебувають під вартою. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.