Двоє молодиків, попри свій вік, виявилися завербованими агентами ворожих спецслужб, які погодилися на співпрацю заради швидкого заробітку. СБУ затримала двох агентів спецслужб РФ, які готували вибух поблизу районного управління поліції у Рівному.
Про це інформує СБУ в Рівненській області, пише Рівне24.
Правоохоронці затримали зловмисників саме в момент, коли ті намагалися встановити вибухівку біля адмінбудівлі.
За планом агентів, саморобний вибуховий пристрій (СВП), замаскований у сумці, повинен був спрацювати дистанційно – через виклик на мобільний телефон, під’єднаний до вибухового механізму.
Теракт мав статися у час, коли біля управління перебувала значна кількість правоохоронців. Таким чином, ворог планував завдати максимальних жертв серед поліцейських та цивільних, а також ліквідувати самих виконавців, щоб позбутися зайвих свідків.
Під час затримання у них вилучили вибухівку та технічні пристрої для прихованого стеження з віддаленим доступом, які використовували російські спецслужби.
Що відомо про зловмисників?
Фігуранти – двоє 19-річних мешканців Сумської області, які шукали легкий заробіток у телеграм-каналах. Після прибуття в Рівне вони отримали координати схованки, звідки забрали вибухівку для реалізації злочинного задуму.
Наразі затримані перебувають під вартою. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.






