У Рівному почали штрафувати порушників за незаконне викидання сміття завдяки камерам відеоспостереження

Сьогодні 2 червня Мунварта Рівного повідомила, що почали штрафувати тих, хто викидає сміття на узбіччя.

У Рівному муніципальна варта нагадує про відповідальність за незаконне викидання відходів і повідомляє про нові виявлені випадки засмічення територій, які вдалося зафіксувати за допомогою камер відеоспостереження.

За даними Департаменту муніципальної варти, останнім часом у місті фіксують ситуації, коли громадяни привозять сміття автомобілями та залишають його у невстановлених місцях — на зелених зонах, узбіччях доріг та інших територіях загального користування.

На одному з відео видно, як після появи перших мішків зі сміттям у цьому ж місці згодом з’являються нові. У відомстві пояснюють це як прояв ефекту “розбитих вікон”, коли одне порушення провокує інші.

Порушників уже встановили, на відповідальних осіб склали протоколи про адміністративні правопорушення. За порушення правил благоустрою передбачені штрафи від 340 до 1700 гривень.

У муніципальній варті підкреслюють, що Рівне перебуває під системою відеонагляду “Безпечне місто”, що дає змогу ідентифікувати транспортні засоби та осіб, причетних до засмічення територій. Відеофіксацію одного з таких випадків здійснили інспектори відділу “Центр безпеки громади”.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.