У Рівному поліцейські виявили два автомобілі з незаконними спецсигналами

У Рівному патрульна поліція зупинила два автомобілі марки Mercedes-Benz, на яких були встановлені спеціальні світлові пристрої без відповідного дозволу.

Про це інформує ГУНП в Рівненській області, пише Рівне24.

За кермом одного з авто перебував 19-річний водій, а іншого – 47-річний. На обох правопорушників склали адміністративні протоколи за ст. 122-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Незаконно встановлені спецсигнали інспектори вилучили на місці.

Порушникам загрожує штраф у розмірі 8 500 гривень із конфіскацією забороненого обладнання.

У поліції нагадують: використання та встановлення спеціальних світлових сигналів без належного дозволу не лише є порушенням законодавства, а й створює додаткову небезпеку на дорогах.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.