Сьогодні Рівненська обласна рада прийняла важливе рішення: було звільнено керівника Рівненського обласного протипухлинного центру Григорія Івановича Максим’яка та його заступників. Причиною цього стали події, зафіксовані на відео, що останнім часом активно обговорюється в соціальних мережах.
Про це інформує Рівненська облрада, пише Рівне24.
Голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш прокоментував ситуацію наступним чином: “Ми всі бачили цю недостойну поведінку. І, звичайно, обласна рада та облдержадміністрація засудили це. Сьогодні вже прийняті кадрові рішення: керівник протипухлинного центру Григорій Іванович Максим’як та його заступники написали заяви на звільнення”.
Скандальне відео, яке викликало хвилю обурення в мережі, показує, як працівники медичного закладу “відпочивають” після науково-практичної конференції 21 серпня в одному з готельно-ресторанних комплексів. Відео, яке швидко отримало назву “Танці на столах”, викликало негативну реакцію серед користувачів соцмереж та керівників області.
Попри скандал, обласний протипухлинний центр продовжує функціонувати у звичайному режимі. Відповідно до розпорядження, яке було підписане сьогодні, виконувачем обов’язків директора призначено Сергія Михайловського, завідувача абдомінального відділення центру.
“Невдовзі буде сформована нова команда, яка працюватиме по-іншому – відповідно до вимог часу, культури та професійної етики, які ставляться перед медичними працівниками, що дали клятву Гіппократа. Це непросте і відповідальне рішення, тому ми беремо певний час, щоби підібрати достойних людей”, – зазначив Андрій Карауш.






