В Острозькому ЦНАПі почнуть видавати паспорти

У Рівненській області активно розширюють можливості надання адміністративних послуг. Острозький ЦНАП отримав обладнання для оформлення паспортів, ставши п’ятнадцятим центром у регіоні, де можна буде отримати паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та закордонний паспорт.

Про це інформує Рівненська ОДА, пише Рівне24.

Від початку року ЦНАПи Рівненщини надали понад 26 тисяч паспортних послуг, і ця цифра зростатиме. Головне – забезпечити доступ кожного мешканця області до сучасних сервісів, які відповідають актуальним потребам. Для запуску паспортної станції потрібно завершити налаштування технічного обладнання та підключення до захищеного каналу зв’язку.

Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки співпраці Рівненської ОДА з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки Уряду Великої Британії в рамках проєкту “Посилення стійкості громад в регіонах України”.

Представники ПРООН були присутні під час передачі обладнання та разом зі спеціалістами ОДА обговорили перспективи подальшої підтримки ЦНАПів у регіоні.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.