В Рівному хочуть посилити ППО: оголошено набір до ДФТГ

У Рівному стартувала робота добровольчого формування №2, що діє в межах Рівненської міської територіальної громади. Командування сил територіальної оборони в столиці офіційно призначило керівника цього формування, і наразі вже ведеться набір добровольців, які будуть виконувати бойові завдання на території громади.

Про це повідомив заступник міського голови Рівного Артем Ганущак, пише Рівне24.

Ініціатива створення добровольчого формування №2 надійшла від військового командування. Мета цього підрозділу – посилення протиповітряної оборони та захист об’єктів критичної інфраструктури. Військові підкреслюють, що деталі завдань залишаються конфіденційними й будуть розкриті тільки залученим добровольцям, під керівництвом командування.

Командиром формування призначено Олександра Вовка, який впевнений, що їхня команда зробить вагомий внесок у безпеку громади. Він закликав усіх патріотів Рівного, які прагнуть сприяти обороні міста, приєднуватися до формування.

“Останні атаки на енергетичну інфраструктуру продемонстрували необхідність посилення протиповітряної оборони. Це одне з основних завдань нашого добровольчого формування №2. Ми закликаємо всіх, хто бажає зробити свій внесок у нашу перемогу та безпеку громади, долучатися до нашої команди”, – заявив Олександр Вовк. Він також наголосив, що, попри відсутність заробітної плати, добровольці отримають необхідне забезпечення від міської ради, пройдуть навчання та матимуть можливість поєднувати службу з основною роботою.

Охочі приєднатися до лав добровольчого формування №2 Рівненської міської територіальної громади можуть звертатися за телефоном +380685677080.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.