Сьогодні 20 травня Департамент освіти у Рівненській області запропонував нові формати святкувань для випускників і останніх дзвоників.
Майже 16 тисяч дев’ятикласників та 11 тисяч одинадцятикласників цього року стануть випускниками. За радицією вони мали влаштувати ходу містом, на стадіоні їм урочисто вручили б атестати.
Але з огляду на безпекову ситуацію Департамент освіти вимагає змінити формат святкування.
У більшості закладів навчання завершиться 1 червня. У департаменті освіти і науки рекомендують відходити від традиційних лінійок та святкувань і запроваджувати альтернативні інтерактивні або інші формати заходів.
Навіть рекомендують прибрати святкування у ресторані чи готелі. Поки що це тільки рекомендації, але з огляду на погіршення безпекової ситуації, їх можуть закріпити “розпорядженням” ради безпеки області чи ОВА.






