В Рівному днями стався прикрий випадок у парку Оствиця невідомий знущався з баранів, які там мешкають. Тепер нелюдя розшукує поліція.
Про це інформує адміністрація парку Оствиця, пише Рівне24.
Недолугі створіння чоловічої статі в парку Оствиця продемонстрували відсутність адекватності та виховання. Спочатку одна недолюдина побила тварину, а потім вже з поплічником вони жбурляли різні предмети у хатинку, де живуть барани.
На відео видно, як агресивно й неадекватно ці нелюди поводяться.
Адміністрація парку вже подала заяву у поліцію. Містяни обурені й у коментарях навіть пропонують нагороду тим, хто здасть цих нелюдей поліції.






