В Рівному рятувальникам довелося лізти через балкон: малеча зачинилася у квартирі

Вчора 7 жовтня, о 13:27, до Служби порятунку Рівненщини зателефонувала стривожена жіночка, який вистачило розуму залишити у квартирі 2 річну дитину саму, а та зачинила двері.

Вона розповіла, що її малюк, якому лише 1 рік і 7 місяців, залишився сам у квартирі на третьому поверсі по вулиці Соборній.

Поки вона ненадовго відлучилася до магазину, маленький бешкетник примудрився зачинити вхідні двері зсередини. Повернувшись, мама зрозуміла, що потрапити додому не може, і одразу набрала «101».

Рятувальники з 2-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне прибули миттєво. Вони не стали гаяти часу: озброїлися розсувною драбиною, видерлися на балкон третього поверху, потрапили до квартири й відчинили двері. Увесь цей час мама стояла біля дверей, розмовляла з малюком, щоб той не панікував.Дитина навіть не встигла злякатися! Малюка цілого й неушкодженого передали в обійми щасливої мами.

Цікаво, що навіть ювенальну поліцію про таку батьківську недбалість не проінформували.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.