На Рівненщині небайдужість людей та оперативність служб буквально врятували життя 77-річній жінці.
Занепокоєні мешканці багатоповерхівки помітили, що їхня літня сусідка кілька днів не виходила з квартири. Двері були зачинені зсередини, а жінка мала проблеми зі здоров’ям. Люди одразу зателефонували на «102» та попросили перевірити, чи все гаразд.
На місце події прибули патрульні й рятувальники. Інспектор поліції Ілля Шевченко разом із працівником ДСНС використали драбину, щоб потрапити до помешкання. Усередині вони знайшли знесилену жінку, яка вже не могла піднятися самостійно та потребувала термінової допомоги.
Медики надали потерпілій першу допомогу та госпіталізували її. Лікарі зазначають, що якби сусіди не проявили пильність, наслідки могли б бути трагічними.
Правоохоронці та рятувальники подякували громадянам за небайдужість і наголосили: іноді навіть один телефонний дзвінок може врятувати життя.






