Вчора патрульні в Рівному отримали виклик на місце ДТП, де за словами свідків, нетверезий водій протаранив дві припарковані автівки, а потім зробив спробу втекти. Його затримали свідки.
Про це інформує ГУНП в Рівненській області, пише Рівне24.
Прибувши на місце ДТП, поліціянти затримали 36 річного водія, який перебував в стані алкогольного сп’яніння. Через свій стан чоловік не міг керувати автівкою Хонда і допустив зіткнення з двома припаркованими автівками. Від медогляду він відмовився.
П’янчугу відсторонили від керування автівкою та склали два адмінпротоколи за статтями 124 та 130 КУпАП.






