У Рівному рецидивістів, які підпалили службові автомобілі ЗСУ, судитимуть за матеріалами СБУ. Служба безпеки завершила розслідування щодо двох мешканців Рівненщини, підозрюваних у підпалах автівок Сил оборони. Їх було затримано в липні цього року на території області.
Про це інформує СБУ в Рівненській області, пише Рівне24.
Обидва підозрювані — рецидивісти з Рівненської області, раніше засуджені за грабежі та крадіжки. Слідство встановило, що фігуранти отримали через телеграм-канал пропозицію підпалити військові автомобілі за винагороду в розмірі 2000 доларів США. Вони пошкодили дві службові машини ЗСУ, однак обіцяної оплати так і не отримали. Зловмисників затримали правоохоронці “по гарячих слідах”.
Під час обшуків вилучено мобільні телефони, на яких зафіксовано докази злочинних дій. Під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області до суду передано обвинувальні акти за такими статтями:
- ч. 1 ст. 114-1 КК України (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань);
- ч. 2 ст. 194 КК України (умисне знищення або пошкодження майна).
Зловмисники залишаються під вартою. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі. Спецоперацію провели співробітники СБУ в Рівненській області разом з ГУНП за підтримки прокуратури області.






