З початку 2025 року екстрена медична допомога перестане орієнтуватися лише на найближчі лікарні.
Про це інформує міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, пише Рівне24.
У разі інфаркту, інсульту чи інших тяжких станів пацієнтів доставлятимуть до профільних медичних центрів, які мають необхідне обладнання та спеціалістів.
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко пояснив, що нова логістика забезпечить рівний доступ до передових медичних установ, таких як Інститут серця. Це має суттєво покращити шанси пацієнтів на виживання та якісне лікування. Рішення ухвалено в межах нових правил функціонування госпітальних округів, затверджених Кабміном.






