Віктор Шакірзян надав відповідне розпорядження Рівнетеплоенерго про початок опалювального сезону для жителів міста.
Про це повідомляє Рівнетеплоенерго, пише Рівне24.
З 17 жовтня у квартирах рівнян почне становитися тепло. Опалення зʼявлятиметься в будинках поступово, протягом 2-3 днів. Це залежить від того, як фахівці газової служби розпломбують газові лічильники на котельнях Рівнетеплоенерго.
Скарги про відсутність опалення Рівнетеплоенерго прийматиме з понеділка 21 жовтня 2024 року.






