Здолбунівські правоохоронці посилюють контроль за мотоциклістами

У Рівненському районі стартувала профілактична кампанія, спрямована на зменшення кількості ДТП за участю мототранспорту. Її мета — зберегти життя водіїв двоколісних транспортних засобів та знизити рівень дорожнього травматизму. Профілактичні заходи триватимуть до 4 травня.

Про це повідомили у відділенні поліції №6 м. Здолбунів, пише Рівне24.

Під час відпрацювання поліцейські слідкуватимуть за дотриманням правил дорожнього руху водіями мотоциклів, мопедів і скутерів. Особливу увагу правоохоронці приділятимуть тим, хто сідає за кермо без посвідчення відповідної категорії або в стані алкогольного сп’яніння.

Нагадаємо, що для керування мопедами, скутерами та мотоциклами необхідно мати відповідні водійські права. Особи, які досягли 16 років, можуть отримати посвідчення категорії А1, а з 18 років — категорії В1, зокрема для керування квадроциклами.

Поліція закликає мотоциклістів неухильно дотримуватись правил дорожнього руху, бути обережними, сідати за кермо лише за наявності прав та ніколи не керувати транспортом у нетверезому стані.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.