Чоловік із Рівненщини виганяв матір з дому: його судитимуть за домашнє насильство

У Дубенському районі судитимуть місцевого жителя за систематичне домашнє насильство. 69-річна мешканка села Дитиничі неодноразово зверталася до правоохоронців зі скаргами на свого 45-річного сина. За її словами, він чинить на неї психологічний тиск, лається нецензурною лексикою та виганяє з дому.

Про це інформує ГУНП в Рівненській області, пише Рівне24.

Попри адміністративні покарання, тимчасові заборонні приписи, адміністративний арешт і проходження спеціальної програми для кривдників, чоловік не припинив своїх дій.

Слідчі вже повідомили йому про підозру у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 126-1 КК України (домашнє насильство). Кримінальне провадження разом з обвинувальним актом передано до суду.

Крім того, щоб підтримати потерпілу, дубенські поліцейські передали їй продуктовий набір.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.