Два ліцеї з Рівненщини зібрали майже 160 тисяч гривень для ЗСУ

Минулого тижня у Гощі відбувся благодійний ярмарок до Дня Збройних Сил України, який об’єднав місцевих жителів заради допомоги українським військовим.

Про це інформує Рівненська ОДА, пише Рівне24.

Організаторами заходу стали Гощанський академічний ліцей та Гощанський ліцей, які поставили за мету зібрати кошти для підтримки наших захисників.

Завдяки активній участі та щедрості громади вдалося зібрати 159 680 гривень, які передадуть на потреби української армії.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.