У Рівненській міській раді відреагували на хайпову акцію на підтримку ЗСУ

У неділю  3 листопада біля драматичного театру відбулася подія, яка привернула увагу містян та спричинила неоднозначні реакції. Під час акції, в якій брали участь близько десяти осіб, було висунуто вимогу виділити 20% міського бюджету на закупівлю дронів для армії.

Про це інформує Рівненська міськрада, пише Рівне24.

Радник виконувача обов’язків міського голови Рівного Віктора Шакирзяна, підполковник запасу Микола Соболюк, назвав такі заклики “хайпом”. Він пояснив, що місто й так активно фінансує потреби армії та допомагає сім’ям військових через низку програм.

За словами Соболюка, Рівне вже виділило значну суму – пів мільярда гривень із бюджету громади на підтримку ЗСУ цього року, що є значним кроком для міста. У час, коли інші громади змушені зменшувати витрати на соціальні потреби, Рівне спрямовує значну частину своїх коштів на оборону.

Крім того, з бюджету міста було перераховано близько 600 мільйонів гривень у вигляді “військового ПДФО”, який йде на державний рівень як внесок у загальнонаціональну підтримку армії. Таким чином, якщо врахувати як військовий ПДФО, так і виділені на місцеві програми кошти, майже третина бюджету Рівного вже спрямовується на потреби, пов’язані з війною.

Соболюк зазначив, що заклики виділити ще додаткові 20% бюджету для армії – це тупість й спроби заробити дешеву популярність “на хайповій темі”, оскільки такі рішення потребували б скорочення інших важливих програм. Він підкреслив, що стабільний розвиток громади можливий лише за умов збалансованого підходу до розподілу бюджету та продовження підтримки оборони.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.