У Рівному пільговики з сусідніх громад отримають право безкоштовного проїзду в міському транспорті

Сьогодні, 18 травня, стало відомо, що Рівне розпочинає співпрацю із сусідніми територіальними громадами у сфері пасажирських перевезень.

Про це повідомив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Під час засідання виконкому було затверджено перший попередній висновок щодо пропозиції Корнинської громади розпочати офіційні перемовини. У межах цієї ініціативи Корнинська Громада видаватиме у своїх ЦНАПах транспортні картки для власних пільговиків, які зможуть безкоштовно користуватися міським транспортом Рівного. Витрати на перевезення компенсуватимуть Рівному у форматі субвенції.

У міській раді зазначають, що завдяки впровадженому в обласному центрі електронному квитку всі поїздки будуть чітко обліковуватися, що забезпечить прозорість фінансових розрахунків між громадами.

Наразі, окрім Корнина, аналогічні перемовини тривають ще з трьома сусідніми громадами.

Цікаві новини

Завантажити більше Завантаження...Більше немає новин.